Особливістю роботи компанії « MS Cleaning » є оперативний виїзд на об'єкт – ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень, тому, якщо біда наздогнала Вас вночі або в неробочий час, Ви завжди можете покластися на нашу команду і довірити прибирання після пожежі в Харкові компанії «MS Cleaning».

Ми маємо великий досвід збирання після пожежі як приватних квартир і будинків, так і ресторанів і кафе.

Прибирання після пожежі - фото
`

Ми маємо великий досвід збирання після пожежі як приватних квартир і будинків, так і ресторанів і кафе.

Фотогалерея

Генеральне прибирання від компанії MS Cleaning

Наш досвід в збиранні приміщень після пожежі дозволяє братися за об'єкт будь-якої складності і гарантувати відмінний результат в найкоротші терміни. Особливістю прибирання після пожежі є те, що своїми силами власнику квартири або офісу з таким завданням впорається практично неможливо. Тому, тільки професійні миючі та чистячі засоби здатні глибоко проникнути в текстуру поверхонь і видалити не тільки кіптява і золу, але також позбавити від неприємного запаху гару.
Важливо провести прибирання приміщення протягом першої доби після пожежі! Це дозволить швидше і позбудеться від запаху гару і повністю відчистити всі пошкоджені поверхні до колишнього стану.

Наша компанія надасть весь спектр послуг з прибирання приміщення після пожежі в Харкові, а саме:

  • прибирання пожежної піни;
  • винос залишків меблів і непридатних речей;
  • видалення гару і кіптяви зі стін, стелі та підлоги;
  • хімчистка меблів, килимів та дезодорування приміщення.

Наша компанія надасть весь спектр послуг з прибирання приміщення після пожежі в Харкові, а саме:

Замовте прибирання після пожежі в Харкові!

Калькулятор ціни прибирання після пожежі

Розрахунок наводиться дуже приблизний. На кінцеву вартість послуг впливає багато факторів (ступінь забруднення, кількість скляних поверхонь і т.д.) Точну ціну можна дізнатися за телефоном у нашого менеджера або викликати БЕЗКОШТОВНО фахівця для консультації додому + 38 (097) 923-08-12 .

15м2

+

Приблизна вартість

5 850 грн.10 550 грн.

Досягніть чистоти вашого житла без зусиль!

Замовте прибирання
від MS Cleaning

Прибирання після пожежі: ціна питання

Прибирання після пожежі – специфічна процедура, виконати яку самостійно вкрай важко. Очищення квартири, будинку або будь-якого іншого приміщення від слідів горіння вимагає використання спеціальних реагентів і технічних пристосувань, наявності певних знань про нюанси цього процесу.


Видалити кіптяву, сліди горіння пластмасових, синтетичних, клейончатих матеріалів навіть за допомогою найоригінальнішого набору підручних засобів можна самостійно. На виконання цього завдання у вас може піти кілька тижнів, але при цьому навіть після ремонту гості, які не звикли до перебування у вашому домі, будуть відчувати запах гару.


Звернення в клінінгову компанію доцільно не тільки з точки зору якості і швидкості виконання прибирання після пожежі. Ви повинні розуміти, що продукти горіння дуже токсичні, і працювати з ними небезпечно для здоров'я. Саме тому наші співробітники на подібні об'єкти приїжджають в респіраторах та спеціальних костюмах.


Професійна очистка квартири від слідів горіння має на увазі винесення всієї зіпсованої меблів і речей. Наші фахівці уважно оглянуть предмети інтер'єру, щоб відправити на реставрацію ті, що можна відмити і відновити. Вони очистять всі поверхні, підготувавши ваш будинок до нового ремонту. Зверніть увагу, що самостійно видалити жирний зміг вкрай складно, тому ми використовуємо спеціальні дорогі склади, що не пошкоджують очищаються матеріалів.

Як проводиться професійне прибирання після пожежі

Ціна на дану послугу завжди індивідуальна, оскільки постраждалі приміщення відрізняються своєю площею і ступенем « забруднення » ;. Нашою клінінговою компанією проводиться стандартна процедура їх очищення, що включає наступні етапи:

Такий підхід до відновлення приміщення після пожежі дозволяє буквально за 1 день привести його в придатність до нового ремонту. Самостійно видалити зміг вкрай важко, а результат горіння розплавлених матеріалів може вас шокувати. Не витрачайте даремно свій час і побережіть сили – викличте нашого фахівця. Він докладно розповість, як слід очищати саме вашу квартиру, назве прийнятну ціну.

Прибирання квартир, будинки, приміщень   після пожежі клінінгової компанією: переваги


Наша клінінгова компанія представляє собою бригаду професіоналів, спраглих навести порядок в кожному будинку Харкова. Ми прагнемо спрацюватися з усіма клієнтами, пропонуємо багато різних послуг і демократичні ціни, якісно виконуємо свою роботу. Звернувшись в нашу фірму, ви побачите:

Ми працюємо злагоджено і швидко, чітко складаємо перелік робіт для кожного об'єкта і погоджуємо його з замовником. Ми швидко визначимо ступінь шкоди, завданої вашому будинку, і запропонуємо провести лише найнеобхідніші заходи, щоб ціна питання задовольняла обидві сторони. З нами ви заощадите свій час і нерви, які не починаючи цей безглуздий квест – прибирання після пожежі.