Підтримуюче прибирання офісу зберігає приємну чистоту і  порядок, адже бажання працювати в  комфортних умовах значно зростає.

Такі процедури прийнято проводити 2-3 рази в  тиждень. Вона відрізняється від  генеральної і  інших видів прибирання тим, що покликана підтримувати стан стан чистоти в  приміщенні. Час проведення клінінгових робіт заздалегідь обмовляється з  клієнтом, але  бажано проводити їх  перед робочим днем або після нього.

Підтримуюче прибирання квартири також проводиться регулярно. Прибирати квартири і  будинки найзручніше днем, коли господарі на  роботі, щоб співробітники клінінгового сервісу не  заважали  ім.

Погодьтеся, приємно після важкого трудового дня повернутися в  чисту, прибрану квартиру, відпочити і  відновити сили!

Фотогалерея

Підтримуюче прибирання в  Харкові. Розцінки і  вартість прибирання

Прибирання в офісі від компанії MS Cleaning

Підтримуюче прибирання вашого офісу дозволить не  тільки забезпечити співробітників комфортними умовами роботи, але  і  зберегти приємний вигляд приміщення.

Завдяки підтримуючому прибиранню офісу можна значно рідше проводити великІ клінінгові заходи і не  порушувати звичний графік роботи. Підтримуюче прибирання, ціна якого коливається від  400 до  550  грн., проводиться з  використанням ваших очищувальних засобів. Тому варто подбати про  ефективність прибирання, заздалегідь закупивши все необхідне.
Також варто звертати увагу на  якість таких засобів, адже від  цього залежить не  тільки результат проведених робіт, але  і  здоров'я оточуючих. Деякі керівники наймають штатних прибиральників, проте це далеко не  гарантує ідеальний порядок.
Тому варто розглянути варіант підтримуючого прибирання офісу, яке проходить непомітно для вас, залишаючи лише чистоту. Підтримуюче прибирання по  аналогічній ціні проводиться в  квартирах і  будинках.

Харків: що входить в  підтримуюче прибирання квартири

Підтримуюче прибирання від компанії MS Cleaning

Однією з  ключових відмінностей підтримуючого прибирання від  генерального прийнято вважати набір виконуваних робіт.

Підтримуюче прибирання  це комплексна процедура, ось, що входить в  нього:

  • прибирання підлоги (і плінтусів) і інших покриттів;
  • протирання предметів інтер'єру, меблів (також дверей і підвіконь);
  • протирання всіх поверхонь, включаючи дзеркала.

Підтримуюче прибирання проводять і  в  кухні, що входить також в  комплекс основних клінінгових заходів.
Додаткова функція для цього приміщення  винесення сміття, а  протирання меблів і приладів, природно, включені в  стандартний пакет.
Підтримуюче прибирання туалету, що входить в вартість, включає: дезінфекцію санвузла, натирання змішувачів і  очищення плитки.

Підтримуюче прибирання проводять і  в  кухні, що входить також в  комплекс основних клінінгових заходів.
Додаткова функція для цього приміщення  винесення сміття, а  протирання меблів і  приладів, природно, включені в  стандартний пакет.
Підтримуюче прибирання туалету, що входить в  вартість, включає: дезінфекцію санвузла, натирання змішувачів і  очищення плитки.

Замовте підтримуюче прибирання квартири або офісу в Харкові!

Калькулятор ціни прибирання в квартирі і офісі

Розрахунок наводиться дуже приблизний. На кінцеву вартість послуг впливає багато факторів (ступінь забруднення, кількість скляних поверхонь і т.д.) Точну ціну можна дізнатися за телефоном у нашого менеджера або викликати БЕЗКОШТОВНО фахівця для консультації додому + 38 (097) 923-08-12 .

15м2

+

Приблизна вартість

5 850 грн.10 550 грн.

Досягніть чистоти вашого житла без зусиль!

Замовте прибирання
від MS Cleaning