Клінінгова компанія MS Cleaning надає послуги з миття скляних поверхонь – при цьому ми гарантуємо, що скла і вітрини будуть кришталево чистими з обох сторін.
Нам підвладна будь-яка поверховість будівель і складність очищення.

Ми використовуємо професійне обладнання і перевірені засоби для чищення.
Ми готові надати послуги очищення вікон і в домашніх умовах – ваші скла стануть ідеально чистими і зможуть здивувати гостей і сусідів.

`

Мы используем профессиональное оборудование и проверенные чистящие средства.
Мы готовы оказать услуги очистки окон и в домашних условиях –ваши стекла станут идеально чистыми и смогут удивить гостей и соседей.

Фотогалерея

Генеральне прибирання від компанії MS Cleaning

Серед переліку клінінгових послуг в Харкові особливе місце займає миття вікон і фасадів.

Їх головною особливістю є різний рівень складності робіт, в тому числі і висотних. Найчастіше ці послуги необхідні в офісах і магазинах – від чистоти вітрин і всього екстер'єру залежить презентабельність організації.

В кінцевому рахунку це відіграє позитивну роль на всьому іміджі. Чистий фасад завжди приверне увагу, а чистота, в свою чергу, завжди викликає довіру.

Навіть якщо фірма є професійною, брудні скляні поверхні можуть відлякати клієнта.

Вікна пропускають в достатній кількості світло в приміщення - це сприяє кращій працездатності співробітників.

Генеральне прибирання від компанії MS Cleaning
Вітрини вимагають особливої ​​уваги до чистоти - в іншому випадку ніхто не буде купувати товари.

Вітрини вимагають особливої ​​уваги до чистоти - в іншому випадку ніхто не буде купувати товари.

Чисті вітрини – це не тільки виконання санітарно-епідеміологічних норм, а й ваша презентація краси і охайності магазину.

Догляд за сучасними скляними конструкціями вимагає особливих знань, особливо коли справа стосується висотних робіт. В такому випадку роботи виконуються фахівцями з використанням спеціальної техніки.

Наші співробітники вміють грамотно використовувати засоби для очищення – це дозволяє домогтися сліпучого ефекту: за найкоротші терміни ваш будинок, офіс або магазин знову буде сяяти чистотою.

Зовнішній вигляд вікна освіжить все приміщення – ваші клієнти і відвідувачі обов'язково оцінять вашу турботу про гігієну і любов до краси.

Замовте миття вікон і фасадів в Харкові!

Калькулятор ціни на клінінгові послуги

Скільки коштує миття вікон - Харків?

Розрахунок ціни наводиться приблизний. На кінцеву вартість послуг впливає багато факторів (ступінь забруднення, висота робіт, погодні умови і т.д.) Точну ціну можна дізнатися за телефоном у нашого менеджера або викликати БЕЗКОШТОВНО фахівця додому + 38 (097) 923-08-12 .

15м2

+

Приблизна вартість

5 850 грн.10 550 грн.

Досягніть чистоти вашого житла без зусиль!

Замовте прибирання
від MS Cleaning

Миття вікон (Харків): ціна послуги

Вікна, вітрини, скляні двері – спосіб повідомлення з зовнішнім світом, коли ми знаходимося « за стіною » ;. Щоб ці прозорі поверхні залишалися чистими і пропускали достатню кількість природного світла за ними потрібно доглядати, виділяючи час і фінанси для професійної мийки вікон в Харкові.

Самостійно проводити очищення фасадів і скляних поверхонь також можливо, якщо мова йде не про висотні будівлі і складні забруднення. Однак в мегаполісах, на зразок Харкова, навряд чи знайдеться тиха вуличка, де пил від автотранспорту або дим від виробничих кварталів не осідає на стінах і вікнах будинків.

Фахівці нашої компанії пройшли професійну підготовку, у нас є необхідне обладнання та засоби для миття сучасних мало- і багатоповерхових конструкцій. При необхідності ми використовуємо драбини, автовишку або альпіністське спорядження, маємо величезний арсенал миючих, чистячих і захисних складів для догляду за різними поверхнями.

Послуги професійної мийки вікон і фасадів в Харкові тільки в нашій компанії мають прийнятну ціну, оскільки вона завжди індивідуальна для кожного клієнта і розраховується виходячи з його потреб та можливостей. Ми якісно і оперативно виконуємо свої обов'язки, оскільки це наша робота і ніщо нам перешкодити не може.


Що включає миття вікон, миття фасадів: ціна наших послуг в Харкові

Миття віконних конструкцій і фасадів будь-якої площі і покриттів – трудомістка і відповідальна робота. У нас є сучасне обладнання і найсильніші реагенти, що дозволяють не просто очищати оброблювані поверхні, але і продуктивно працювати при негативних температурах і несприятливих погодних умовах. Ми пишаємося, що можемо очистити не тільки рівні поверхні, але і важкодоступні щілини, складні елементи.


У наші послуги мийки за доступною ціною входить:

Мийка фасадів, миття вікон: ціна питання

Вартість миття вікон і фасадів в Харкові варіюється в залежності від обраної клінінгової компанії. Ми наполягаємо на визначенні ціни в індивідуальному порядку, оскільки розуміємо, що потреби кожного клієнта відрізняються. Також нам доводиться працювати з різними будівлями і площею скління.

Ціна даної послуги розраховується виходячи з розмірів поверхонь, що очищуються, їх матеріалів. Впливає на неї і висота проведених робіт, погодні умови, необхідність застосування додаткових заходів для досягнення відмінного результату, наприклад, миття радіаторів.

Послуги мийки вікон, фасадів від нашої клінінгової компанії – це якісно і вигідно!

Для миття зовнішніх стін будівель ми використовуємо потужне сучасне обладнання і найсильніші хімічні склади. Нам немає рівних в Харкові, оскільки ми завжди надаємо гарантію на свої послуги і прагнемо догодити клієнту не тільки якістю своєї роботи, але і її ціною.