Не тільки ремонт і будівництво потребують досвідчених фахівцях – стосується і це післяремонтних робіт.

Завдяки послугам нашої компанії ваші запити по очищенню приміщень будуть повністю задоволені.
Професіоналізм, використання якісних засобів для чищення та спеціальної техніки дозволяють виконати роботу бездоганно.

MS Cleaning - Ваш надійний партнер в прибиранні приватних і комерційних об'єктів в Харкові і області. Ми уважно ставимося до кожного замовлення і точно виконуємо всі побажання клієнтів, з огляду на індівідуальні особливості кожного об'єкта.

Фотогалерея

Прибирання після ремонту від компанії MS Cleaning

Часто прибирання після ремонту вимагає використання спеціальних інструментів і засобів, які не характерні для звичайного догляду за будинком.

Використовувана техніка дозволяє дійсно ефективно позбутися від наслідків проведення будівельних та ремонтних робіт.

Труднощі проведення самостійного прибирання пов'язані і з тягучкою, а команда професіоналів впорається із завданням злагоджено, оперативно і якісно.

Скориставшись послугами профільної компанії, ви зможете швидко в'їхати в відремонтоване житло, а зекономлений час зможете витратити на сім'ю, дітей і друзів.

Прибирання після будівництва та ремонту – це комплекс заходів, який дозволяє повністю позбутися слідів будівельних робіт.

Будівельний пил не повинен залишатися в приміщенні.

Прибирання після ремонту від компанії MS Cleaning

  • Повинно бути проведене вологе прибирання поверхонь – підвіконь, підлоги, меблів, фасадів.
  • На побутовій техніці не повинно бути ні пилу, ні слідів розлучень.
  • Найчастіше забрудненням піддаються скла і вікна - ми зможемо відмити їх начисто.

Часто, крім того, будівельне сміття необхідно не тільки винести, а й вивезти – його кількість залежить від типу будівельних робіт.

Будівельний пил, заляпані вікна, уламки штукатурки, обрізки від шпалер – це перше, що кидається в очі оновленої квартири або офісу.
Досвідчені прибиральники нашої компанії забезпечать швидке прибирання в Харкові – після ремонту не залишиться ніяких неприємних вражень.

Професійні прибиральники гарантують, що всі поверхні в будинку залишаться неушкодженими – при самостійному ремонті неакуратне поводження з різними типами поверхонь може привести до необхідності їх заміни.

Професійні прибиральники гарантують, що всі поверхні в будинку залишаться неушкодженими & ndash; при самостійному ремонті неакуратне поводження з різними типами поверхонь може привести до необхідності їх заміни.

Замовте прибирання після ремонту в Харкові!

Калькулятор ціни на клінінгові послуги

Калькулятор ціни прибирання в квартирі і офісе

Розрахунок наводиться дуже приблизний. На кінцеву вартість послуг впливає багато факторів (ступінь забруднення, кількість скляних поверхонь і т.д.). Точну ціну можна дізнатися за телефоном у нашого менеджера або викликати БЕЗКОШТОВНО фахівця для консультації додому+38 (097)923-08-12.

15м2

+

Приблизна вартість

5 850 грн.10 550 грн.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ МИЙКА ВІКОН - ХАРКІВ?

Розрахунок ціни наводиться приблизний. На кінцеву вартість послуг впливає багато факторів (ступінь забруднення, висота робіт, погодні умови і т.д.). Точну ціну можна дізнатися за телефоном у нашого менеджера або викликати БЕЗКОШТОВНО фахівця додому +38 (097)923-08-12.

15м2

+

Приблизна вартість

5 850 грн.10 550 грн.

Розрахунок вартості хімчистки ковроліну

Розрахунок ціни наводиться приблизний. На кінцеву вартість послуг впливає - ступінь забруднення, висота ворсу, умови роботи і т.д. Точну ціну можна дізнатися за телефоном у нашого менеджера або викликати БЕЗКОШТОВНО фахівця додому+38 (097)923-08-12.

15м2

+

Приблизна вартість

5 850 грн.10 550 грн.

Розрахунок вартості прибирання території

Розрахунок ціни наводиться приблизний. Точну ціну можна дізнатися за телефоном у нашого менеджера або викликати БЕЗКОШТОВНО фахівця +38 (097)923-08-12.

15м2

+

Приблизна вартість

5 850 грн.10 550 грн.

Досягніть чистоти вашого житла без зусиль!

Замовте прибирання
від MS Cleaning

Прибирання після ремонту: ціна в Харкові

Прибирання – малоприємне заняття, якщо у вашій родині вона не перетворюється на веселу розвагу зі змаганнями. Після ремонту ця задача здається і зовсім нездійсненним, оскільки красиві стелі і нові стіни меркнуть на тлі пилу і плям незрозумілого походження. Наша клінінгова компанія спеціалізується якраз таки на вирішенні подібних побутових проблем.

Професійне прибирання приміщень після ремонту в Харкові – затребувана послуга, оскільки будівництво, перепланування будівель, їх реставрація – все це залишає після себе кілограми пилу і десятки різного роду забруднень. Складність полягає не тільки в їх фактичному усуненні, а й у визначенні типу цих плям, адже для створення красивого інтер'єру потрібно використовувати різні оздоблювальні матеріали.

Безумовно, вами може бути замовлена ​​прибирання будинку, під'їзду після ремонту будівельною бригадою. Однак варто врахувати той факт, що це не їх основна спеціалізація, тому розраховувати навіть на задовільний результат за значну ціну годі й говорити. Будівельники видалять лише поверхневі забруднення, залишивши пил в вузьких отворах і плями в важкодоступних місцях.

Якщо ж ви самі візьметеся очищати свій будинок від наслідків його модернізації, то зіткнетеся з іншою проблемою: все плями різного походження, і кожну потрібно видаляти лише відповідним конкретно до цієї нагоди методом, щоб не зіпсувати поверхню, на якій воно утворено. Стандартними побутовими миючими засобами тут не обійтися, але і « народні » способи не завжди ефективні і нешкідливі, наприклад скипидар, ацетон, оцтова кислота – доведеться витратитися на спеціальні очисники.

У чому полягає   прибирання після ремонту (Харків)

Комплексне прибирання квартир, офісів, котеджів після ремонту в Харкові, що проводиться нашою клінінгової компанією відрізняється вигідною ціною і передовим підходом. Ми виконуємо це завдання в 3 етапи:

Залежно від вимог замовника і типу приміщення можуть виконуватися додаткові роботи, наприклад, знежирення і антибактеріальна очистка столів для прийому їжі. Ціна прибирання після ремонту в Харкові включає:

Крім ретельного очищення, наші фахівці натирають поліролью дерев'яні поверхні, глянсовим надають блиск. При вашому бажанні ми можемо нанести захисний склад на тверді підлоги в залежності від матеріалу їх виготовлення.

Професійне прибирання після ремонту (Харків): переваги

Наша клінінгова компанія приймає замовлення по всьому Харкову. Ми обслуговуємо:

Наша перевага полягає у високому професіоналізмі, що дає можливість гарантувати відмінну якість послуг, що надаються. Ціна питання завжди індивідуальна і розраховується, виходячи з площі приміщення і ступеня його забруднення, наявності всередині меблів. Ми володіємо багаторічним досвідом, професійним обладнанням, інвентарем та хімічними миючими засобами для всіх поверхонь сучасних оздоблювальних матеріалів. Ми знаємо, як повністю очистити вашу квартиру від наслідків поновлення її інтер'єру, але при цьому не зіпсувати нових шпалер, підлогу та ін.

Професійне прибирання після ремонту, фото якої розташовані на цій сторінці – наша робота. Ми гарантуємо, що виконаємо ваше замовлення в строго обумовлений термін з урахуванням всіх вимог і побажань. Ціна послуги обговорюється індивідуально і допускає включення додаткових пунктів крім стандартних заходів очищення приміщення після оновлення інтер'єру.