Хороший керівник знає: чистота і свіже повітря в офісі забезпечують високу продуктивність праці у підпорядкованих.

Але, на жаль, прибирання офісів довіряють не кваліфікованим фахівцям, а тіточкам, які блукають по офісним приміщенням зі шваброю і віником. Прибираючи в робочий час, вони більше розвозять бруд і підіймають пил, відволікаючи співробітників від роботи.

Співробітники нашої компанії займаються прибиранням офісу ввечері, коли закінчується робочий день. Ті, хто вже співпрацюють з нашою компанією, отримують послуги з прибирання офісу за ціною від 20 до 30 грн./м2.

Фотогалерея

Прибирання офісу після ремонту в Харкові. Свіжість гарантуємо!

Прибирання в офісі від компанії MS Cleaning

Прибирання офісу після ремонту зазвичай приносить багато клопоту. Якщо не позбутися від будівельного пилу відразу, то вона ще довгі місяці буде осідати на меблях. Її доведеться вдихати вам і співробітникам, а на меблях і інших поверхнях залишатимуться білі розводи.
З цієї причини прибирання офісу після ремонту в Харкові варто довірити нашій фірмі.

Кваліфіковані фахівці не тільки видалять все будівельне сміття, а й за допомогою професійного обладнання очистять приміщення від дрібнодисперсного пилу, яка залишається від штукатурних робіт.
Ми надаємо послуги з прибирання офісу після ремонту за ціною від 27 до 40 грн/м.

Харків: прибирання офісу ввечері за 2 години. Ціна і що входить в послугу

Чистий і охайний офіс — один з головних параметрів, за яким клієнти і інвестори оцінюють ваш бізнес. Вам не доведеться пояснювати партнерам, що в офісі не прибрано з-за того, що прибиральниця захворіла або звільнилася, якщо ви довірите прибирання офісу професіоналам з клінінгової компанії.

Прибирання офісів від компанії MS Cleaning

Існує розхожий міф, що користуватися послугами прибирання офісу ввечері дорого. Це не зовсім так. Уклавши договір на прибирання офісу з клінінгової компанією, ви можете визначити обсяг послуг, що надаються і вибрати час відвідування офісу фахівцями з клінінгу. Зазвичай наші співробітники прибирають офіс ввечері протягом двох годин. У пакет послуг ви можете включити:

  • Вологе прибирання поверхні підлоги;
  • Сухе прибирання поверхні підлоги пилососом;
  • Збір і винесення сміття;
  • Очищення вологою серветкою різних поверхонь;
  • Видалення пилу і інших забруднень зі скляних і дзеркальних поверхонь;
  • Спорожнення та протирання попільничок;
  • Чищення та дезінфекція сантехнічного обладнання;
  • Видалення пилу і забруднення на стінах і стелях;
  • Мийка поверхонь, покритих керамічною плиткою і т.і.

Умови співпраці і ціну на прибирання офісу ми з кожним клієнтом обговорюємо індивідуально. Звертаємо вашу увагу, що прибирання офісу після ремонту Харків не входить в умови договору на поточну прибирання офісу, а оформляється як окремий замовлення.

Замовте прибирання офісу ввечері за 2-3 години в Харкові!

Калькулятор ціни прибирання в квартирі і офісі

Розрахунок наводиться дуже приблизний. На кінцеву вартість послуг впливає багато факторів (ступінь забруднення, кількість скляних поверхонь і т.д.) Точну ціну можна дізнатися за телефоном у нашого менеджера або викликати БЕЗКОШТОВНО фахівця для консультації додому + 38 (097) 923-08-12 .

15м2

+

Приблизна вартість

5 850 грн.10 550 грн.

Досягніть чистоти вашого житла без зусиль!

Замовте прибирання
від MS Cleaning