Компанія MS Cleaning надає послуги по відновленню розкішного вигляду меблів і килимів, який вони мали при покупці. Квартира або офіс матимуть оновлений респектабельний вигляд, радуючи своїх власників і гостей. Після хімчистки предмети інтер'єру знову знайдуть приємний вигляд, запах, стануть приємними на дотик.

Килим або диван – важливі елементи оформлення приміщення, які створюють комфорт і затишок, їх зовнішній вигляд безпосередньо впливає на весь інтер'єр.

Фотогалерея

100% збільшимо термін життя м'яких меблів мінімум в 2 рази

Генеральне прибирання від компанії MS Cleaning

Головна складність хімічної чистки полягає в тому, що домашніми засобами ефективно очистити килими та м'які меблі практично неможливо.

Домогтися ідеального результату можна завдяки навичкам співробітників клінінгової компанії, професійних засобів і техніці.

Якщо використовувати хімічні реагенти неправильно, то на меблях можуть залишитися неприємні запахи, а це в свою чергу може привести до появи алергічних реакцій. Також без відповідних навичок і спеціальних знань можна пошкодити набивання меблів.

Тому важливо довіряти хімчистку меблів і килимів професійним і відповідальним працівникам, які мають великий досвід використання спеціальних засобів.

Тому важливо довіряти хімчистку меблів і килимів професійним і відповідальним працівникам, які мають великий досвід використання спеціальних засобів.

Генеральне прибирання від компанії MS Cleaning

Особливістю роботи нашої компанії є оперативний виїзд на об'єкт – в найкоротші терміни ми проведемо кваліфіковану хімчистку меблів і килимів.

 

Особливістю роботи нашої компанії є оперативний виїзд на об'єкт – в найкоротші терміни ми проведемо кваліфіковану хімчистку меблів і килимів.

Вам немає необхідності транспортувати громіздкі предмети інтер'єру – оперативна бригада професіоналів зможе за один виклик відчистити кілька об'єктів.

Ми використовуємо прогресивні новітні технології, після використання яких килими і меблі безпечні навіть для дітей і алергіків, саме тому ми можемо виконувати роботу в закладах різного призначення, в тому числі, і для громадського використання.

Замовте хімчистку м'яких меблів в Харкові!

Калькулятор ціни на клінінгові послуги

Розрахунок вартості хімчистки меблів

Розрахунок дуже приблизний. Точну ціну можна порахувати по телефону або викликати фахівця для консультації.

15пос.м.

+

Приблизна вартість

5 850 грн.10 550 грн.

Досягніть чистоти вашого житла без зусиль!

Замовте прибирання
від MS Cleaning

Хімчистка м'яких меблів (Харків)

М'які меблі навіть найвищої якості рано чи пізно набуває неохайного вигляду і змушує господарів шкодувати про покупку. Більшість людей навмисне не набувають дивани яскравих забарвлень, світлі кухонні куточки і білі пуфи, оскільки усвідомлюють, що оббивка незалежно від частоти прибирань рано чи пізно втратить свій первісний вигляд, затреться. Щоб меблювання приміщення виглядала доглянутою, двічі на рік їй необхідна хімічна чистка.

Фахівці нашої клінінгової компанії в Харкові успішно видаляють пил, сухе сміття, старі і нові плями різного походження з м'яких предметів інтер'єру. Завдяки прогресивним технологіям нам вдається не тільки повернути первісний вигляд оббивці, а й видалити з наповнювача мікроорганізми, які розмножуються, зокрема кліщів, що викликають алергічні та шкірні реакції. Якщо ж ви маєте намір самостійно займатися чищенням м'яких меблів, то будьте уважні: навіть найпотужніший побутовий пилосос не в силах повноцінно очистити її, а поширені засоби побутової хімії швидше зіпсують оббивку, ніж виведуть застаріле пляма.
Наші фахівці готові провести хімчистку:

Ми працюємо з предметами інтер'єру, обтягнутими різними матеріалами, знаючи, який вид чищення підходить кожному з них. Для миття нами використовуються тільки гіпоалергенні, але при цьому потужні засоби для чищення. В нашій клінінгової компанії є все необхідне портативне сучасне обладнання, щоб оперативно виїжджати на хімчистку м'яких меблів в Харкові.

Хімчистка меблів (Харків)

Наша клінінгова компанія оперативно видалить плями з шкіряних і замшевих предметів, виробів, оббитих різними дорогими матеріалами, наприклад шовком або алькантрой. Перед нашими технологіями не встоять плями від жиру, бруду, жуйок, різних рідин. Спеціальні миючі склади дозволяють швидко видаляти неприємні запахи. Ми можемо вам запропонувати кілька способів чищення:

1.Влажная. Хімічний розчин подається на предмет меблів і вбирається в нього, після чого спеціальним вакуумним пилососом він видаляється разом з брудом і пилом. Якщо на оббивці залишилися будь-які плями, то їх обробляють для виведення плям. Після виріб підлягає сушінню;
2.Чістка паром. Під великим тиском він проникає в саму глиб вироби, обробляючи навіть його наповнювач. Застарілі забруднення видаляються спеціальними реагентами;

Хімчистка меблів і чищення килимів в Харкові може займати до декількох годин – час і вартість послуги залежать від обсягів роботи: кількості м'яких елементів меблювання, їх оббивки, її забруднення.
Незалежно від способу мийки вироби фахівець спочатку повинен перевірити на непомітному ділянці його обшивки дієвість і нешкідливість обраного миючого засобу, оскільки ми відповідаємо за збереження вашого майна. Після повної чистки відбувається антибактеріальна обробка її поверхні, відновлення кольору тканинної основи, підняття ворсу. Якщо мова йде про шкіру, то вона буде знову блищати і стане гладкою. Час сушіння залежить від вологості і температури в приміщенні і може досягати декількох годин.

Хімчистка м'яких меблів на дому (Харків)

Наша клінінгова компанія надає дану послугу, оскільки для нас важливо, щоб меблювання клієнта не ушкодилася при транспортуванні по Харкову. До того ж ми володіємо всім необхідним обладнанням для виїзду на будинок. Ви ж в свою чергу економите на хімчистки м'яких меблів, організовуючи її у себе вдома.
Переваги звернення в нашу компанію:

Замовити дану послугу в Харкові ви можете по телефону або формі зворотнього зв'язку. Наші фахівці приїдуть у зручний для вас час з усім необхідним обладнанням і засобами.