Компанія MS Cleaning надає послуги по відновленню розкішного вигляду   килимів, який вони мали при покупці.

Ковролін або килим – важливі елементи оформлення приміщення, які створюють комфорт і затишок, їх зовнішній вигляд безпосередньо впливає на весь інтер'єр.

Фотогалерея

Чистка ковроліну від компанії MS Cleaning Приклад 1

Головна складність чистки ковроліну або килима полягає в тому, що домашніми засобами ефективно очистити їх практично неможливо.

Домогтися ідеального результату можна завдяки навичкам співробітників клінінгової компанії, професійних засобам і техніці.

Якщо використовувати хімічні реагенти неправильно, то це черевато   появою алергічних реакцій. Також без відповідних навичок і спеціальних знань можна зіпсувати ковролін. Тому важливо довіряти хімчистку килимів професійним і відповідальним працівникам, які мають великий досвід використання спеціальних засобів.

Квартира або офіс матимуть оновлений респектабельний вигляд, радуючи своїх власників і гостей. Після хімчистки предмети інтер'єру знову знайдуть приємний вигляд, запах, стануть приємними на дотик.

Квартира або офіс матимуть оновлений респектабельний вигляд, радуючи своїх власників і гостей. Після хімчистки предмети інтер'єру знову знайдуть приємний вигляд, запах, стануть приємними на дотик.

Чистка ковроліну від компанії MS Cleaning Приклад 2

Особливістю роботи нашої компанії є оперативний виїзд на об'єкт – в найкоротші терміни ми проведемо кваліфіковану хімчистку килимів та ковроліну.

Вам немає необхідності транспортувати громіздкі предмети інтер'єру – оперативна бригада професіоналів зможе за один виклик відчистити кілька об'єктів.

Ми використовуємо прогресивні новітні технології, після використання яких килими і меблі безпечні навіть для дітей і алергіків. Саме тому ми можемо виконувати роботу в закладах різного призначення, в тому числі, і для громадського використання.

Ми використовуємо прогресивні новітні технології, після використання яких килими і меблі безпечні навіть для дітей і алергіків.

Саме тому ми можемо виконувати роботу в закладах різного призначення, в тому числі, і для громадського використання.

Замовте хімчистку килимів і ковроліну в Харкові!

Калькулятор цены на клининговые услуги

Розрахунок вартості хімчистки ковроліну

Розрахунок ціни наводиться приблизний. На кінцеву вартість послуг впливає - ступінь забруднення, висота ворсу, умови роботи і т.д. Точну ціну можна дізнатися за телефоном у нашого менеджера або викликати БЕЗКОШТОВНО фахівця додому +38 (097) 923-08-12 .

15м2

+

Приблизна вартість

5 850 грн.10 550 грн.

Досягніть чистоти вашого житла без зусиль!

Замовте прибирання
від MS Cleaning

Професійне чищення ковроліну Харків: ціна і послуги

Килими споконвіку були окрасою будь-якого інтер'єру, демонструючи достаток свого господаря і обдаровуючи затишком його будинок. При цьому підлогове покриття на тканинній основі здатне поглинати до 80% всього пилу в приміщенні. Хоч як це прикро, але пилосос будь-якої потужності і типу, найоригінальніша щітка і регулярне вологе прибирання не допоможуть вам зберегти свій килим або ковролін абсолютно чистим, оскільки дрібне сміття, пил, шерсть домашніх вихованців проникають в його основу. Наслідком цього є розмноження шкідливих мікроорганізмів, виникнення кліщів, що шкодить здоров'ю всіх мешканців будинку і особливо небезпечно для алергіків.

Будь-яке килимове покриття має потребу в регулярному хімічній обробці, її частота залежить від його типу, розмірів і місцезнаходження (найчастіше потрібно чистити килими, постелили в місцях великого скупчення людей, наприклад, дитячі сади, ресторани і т.п.). Необхідність спеціального догляду за ними або ковроліном пояснюється нагальною потребою дезінфікувати ці вироби для повернення їм початкової свіжості і безпеки.

Хімічне чищення килимів з вивезенням Харків: ціна питання

Наша компанія займається хімічною обробкою килимів і ковроліну в Харкові. Ми використовуємо сучасне обладнання і гіпоалергенні миючі засоби. Нашими фахівцями гарантується індивідуальний підхід до кожного отриманого виробу і його повне збереження. Ми пропонуємо:

За допомогою якісного обладнання ковролін підлягає повноцінному антибактеріальному чищенню, профілактиці появи хвороботворних бактерій.

Ціна пропонованої послуги в Харкові залежить від типу виробу, яке вам потрібно почистити, оскільки саме вид матеріалу визначає спосіб його мийки. У нас є засоби та обладнання для хімічної чистки ковроліну, вовняних килимів, віскозних, трикотажних, хутряних, джутових, шовкових, синтетичних або килимів ручної роботи. Ми гарантуємо, що після гігієнічної обробки їм буде повернуто первозданний вигляд, можливість псування або деформації виключена.

Чистка килимів Харків: ціна і види мийки ковроліну

Хімічна обробка килимів та ковроліну в більшості випадків складається з таких етапів:

Суть хімічної обробки килимових покриттів в їх двосторонньої глибинної чищення, що дозволяє промити не тільки ворс, а й підставу вироби, що і пояснює ціну даної послуги у професійній клінінгової компанії. Залежно від його виду і ступеня забруднення ми використовуємо такі типи мийки:

Ковролін обробляється наступним чином:

1. Пінне шампунірованіє для глибокої чистки;
2. Точкове видалення всіх видів плям, включаючи застарілі (особлива увага приділяється « липучим » забрудненням);
3.   Кондиціювання ковроліну антиалергенними, антистатичними і пом'якшуючими засобами;
4.   Сушка з використанням професійного устаткування.

Періодичність хімчистки килимів та ковроліну залежить від давності їх придбання і матеріалу виготовлення. Ціна послуги варіюється в залежності від складності роботи.


Чистка килимів з вивезенням Харків: ціна за якість чищення ковроліну

Переваги звернення в нашу компанію для мийки ковроліну в Харкові очевидні. Якщо ви вирішите помити його самостійно, то, безумовно, заощадите гроші, однак при цьому немає гарантій, що зможете видалити серйозні плями з допомогою звичайних засобів побутової хімії. До того ж використання непрофесійних миючих складів може спровокувати псування вироби. Відправивши своєї килим або ковролін на автомийку, ви отримаєте лише зовні чисте підлогове покриття, оскільки він буде підлягати лише поверхневої мийці.

Ми ж гарантуємо, що зробимо двосторонню гігієнічну обробку отриманого підлогового покриття. Ми видалимо з нього все сміття і виведемо плями, знищимо паразитів, бактерії, залишки миючих засобів. При цьому неприпустимий його пошкодження, деформації ворсу і візерунка. Нами також виконується хімчистка м'яких меблів в Харкові. Замовивши послугу з вивезенням ковроліну, ви убезпечите своє житло і офіс від поширення миючих засобів.

Ми гарантуємо, що в ціну обраної вами послуги входить оплата найвищої якості обслуговування. Ми з радістю приймемо ваше замовлення за формою зворотного зв'язку або в телефонному режимі. Наші фахівці готові почистити ковролін і килим будь-якого виду протягом 4-7 робочих днів, після чого доставити вам його чистим.